Uitslagen RR Classics
Uitslagen Henk Hakker Memorial 2018
nr | Dames | Tijd | |
1 | Marylou Krieckaert | 2:41:46 | |
2 | Marleen Janson | 2:46:22 | |
3 | Miranda van der Voort | 2:55:38 | |
nr | Heren | Tijd | |
1 | Marcel de Romph | 2:02:00 | |
2 | Pieter Platteel | 2:04:23 | |
3 | Bart Portegijs | 2:13:24 |
Uitslagen Henk Hakker Memorial 2019
Dames | Tijd | |||
1 | Leone de Voogd | 02:10:57 | ||
2 | Natasja Batenburg | 02:57:40 | ||
3 | Nina Blies | 02:57:40 | ||
Heren | Tijd | |||
1 | Joost Frenken | 02:29:11 | ||
2 | Niels veldhuizen | 02:30:02 | ||
3 | Rob Barendrecht | 02:30:02 | ||
4 | Erik Went | 02:46:57 | ||
5 | Willem SintNiklaas | 02:57:40 | ||
6 | Diederik vd Belt | 02:57:40 | ||
7 | Bert Breed | 02:57:40 | ||
8 | Jeroen Klein | 02:57:40 | ||
9 | Mac van der Klauw | 03:08:45 | ||
10 | Robert Berkers | 03:17:57 |
Age graded 10 km uitslagen seizoen 2017-2018.
17-09-2017:
Age graded 10km heren
NR | Naam | leeftijd | age-graded | netto-tijd |
1 | Pieter Ratsma | 53 | 00:35:14 | 00:40:13 |
2 | Chris Dijkmans | 66 | 00:39:50 | 00:51:25 |
3 | Jelle Batstra | 74 | 00:42:18 | 01:00:11 |
4 | Rob Visser | 56 | 00:43:38 | 00:51:05 |
5 | Jules Castens | 59 | 00:47:12 | 00:56:47 |
6 | Jan van Steeg | 62 | 00:47:17 | 00:58:33 |
7 | George van Gorp | 48 | 00:48:01 | 00:52:39 |
Age graded 10 km dames
NR | Naam | leeftijd | age-graded | netto-tijd |
1 | Grethen de Vries | 69 | 00:38:01 | 00:53:23 |
2 | Janny Hey | 71 | 00:44:47 | 01:04:40 |
3 | Yu Hua Yeh | 70 | 0:45:01 | 01:04:04 |
4 | Hilde de Jong | 57 | 00:46:37 | 00:56:47 |
5 | Sylvia Menken | 55 | 00:47:35 | 00:56:47 |
6 | Mary van Polanen | 55 | 00:48:11 | 00:57:30 |
7 | Ariëtte van Hespen | 56 | 00:51:26 | 01:02:00 |
8 | Wilma Zwetsloot | 47 | 00:57:21 | 01:03:30 |
9 | Rosan Schrauwen-Bakker | 38 | 01:03:59 | 01:05:41 |
15-10-2017:
Age graded 10km heren
NR | Naam | leeftijd | age-graded | netto-tijd |
1 | Martin van Leerdam | 67 | 00:39:30 | 00:51:33 |
2 | Jan van Steeg | 62 | 0:46:30 | 00:57:35 |
3 | Jules Castens | 59 | 00:47:39 | 00:57:20 |
4 | Xander van der Ploeg | 49 | 00:49:47 | 00:55:00 |
5 | George van Gorp | 48 | 00:59:27 | 01:05:10 |
Age graded 10 km dames
NR | Naam | leeftijd | age-graded | netto-tijd |
1 | Joke van der Ham | 71 | 00:41:50 | 01:00:25 |
2 | Yu Hua Yeh | 70 | 00:44:58 | 01:04:00 |
3 | Ariëtte van Hespen | 56 | 00:52:16 | 01:03:00 |
4 | Esther de Lange | 63 | 00:53:24 | 01:09:30 |
5 | Annemarie Koppenaal | 43 | 00:53:46 | 00:57:31 |
14-01-2018:
Age graded 10km heren
NR | Naam | leeftijd | age-graded | netto-tijd |
1 | Pieter Ratsma | 53 | 00:39:53 | 00:45:31 |
2 | Marcel Candido | 37 | 00:40:45 | 00:41:14 |
3 | Martin van Leerdam | 67 | 0:41:32 | 00:54:12 |
4 | Joost Verweij | 51 | 00:44:13 | 00:49:38 |
5 | Jules Castens | 59 | 00:46:58 | 00:56:30 |
6 | Eef Plugge | 63 | 00:47:26 | 00:59:20 |
7 | George van Gorp | 48 | 00:57:57 | 01:03:32 |
Age graded 10 km dames
NR | Naam | leeftijd | age-graded | netto-tijd |
1 | Grethen de Vries | 69 | 0:38:51 | 00:54:33 |
2 | Jenny Geerlings | 55 | 00:45:15 | 00:54:00 |
3 | Wilma Zwetsloot | 47 | 00:56:21 | 01:02:23 |
NR | Naam | leeftijd | netto-tijd | age-graded |
1 | Marcel Candido | 37 | 00:41:14 | 00:40:45 |
2 | Pieter Ratsma | 53 | 00:45:31 | 00:39:53 |
3 | Joost Verweij | 51 | 00:49:38 | 00:44:13 |
4 | Martin van Leerdam | 67 | 00:54:12 | 0:41:32 |
5 | Jules Castens | 59 | 00:56:30 | 00:46:58 |
6 | Eef Plugge | 63 | 00:59:20 | 00:47:26 |
7 | George van Gorp | 48 | 01:03:32 | 00:57:57 |
uitslag age-graded | ||||
NR | Naam | leeftijd | age-graded | netto-tijd |
1 | Pieter Ratsma | 53 | 00:39:53 | 00:45:31 |
2 | Marcel Candido | 37 | 00:40:45 | 00:41:14 |
3 | Martin van Leerdam | 67 | 0:41:32 | 00:54:12 |
4 | Joost Verweij | 51 | 00:44:13 | 00:49:38 |
5 | Jules Castens | 59 | 00:46:58 | 00:56:30 |
6 | Eef Plugge | 63 | 00:47:26 | 00:59:20 |
7 | George van Gorp | 48 | 00:57:57 | 01:03:32 |
HARDLOPEN 21,1 KM | ||||||||
21,1 KM dames | ||||||||
Naam | Cat | 17-9-2017 | 1-10-2017 | 14-1-2018 | 2-3-2018 | 6-5-2018 | Gem. | |
1 | Helga Develing | D45 | 01:57:21 | 01:57:21 | ||||
2 | Liesbeth van Leeuwen | D50 | 01:49:01 | 01:44:40 | 01:46:50 | |||
3 | Lia van Gameren | D50 | 01:56:03 | 01:56:03 | ||||
21,1 KM heren | ||||||||
Naam | Cat | 17-9-2017 | 1-10-2017 | 14-1-2018 | 2-3-2018 | 6-5-2018 | Gem. | |
1 | Charll Hoogstraten | H40 | 01:46:10 | 01:44:59 | 01:53:49 | 01:51:35 | 01:49:08 | |
2 | Eelco van Herp | H40 | 01:46:29 | 01:46:29 | ||||
3 | Bauke van Daalen | H50 | 01:41:04 | 01:41:04 | ||||
4 | Nico Meeuwenoord | H50 | 01:49:40 | 01:44:40 | 01:47:10 | |||
5 | Pieter Ratsma | H50 | 01:31:36 | 01:31:36 | ||||
6 | Rob Overdevest | H55 | 01:49:40 | 01:55:55 | 01:52:47 | |||
7 | Jules Castens | H55 | 02:12:34 | 02:12:34 | ||||
8 | Richard Huisman | H60 | 01:49:40 | 01:49:24 | 01:49:32 |
HARDLOPEN 21,1 KM | ||||||
21,1 KM dames | ||||||
Naam | Cat | 5-3-2019 | 14-4-2019 | Gem. | ||
1 | Aniek Honsbeek | Dse | 01:36:15 | 01:36:15 | ||
2 | Mascha Roodakkers | D45 | 01:27:23 | 01:27:23 | ||
3 | Helga Develing | D50 | 02:02:32 | 02:02:32 | ||
21,1 KM heren | ||||||
Naam | Cat | 5-3-2019 | 14-4-2019 | Gem. | ||
1 | Eelco van Herp | H40 | 01:36:15 | 01:36:15 | ||
2 | Xander van der Ploeg | H50 | 01:57:00 | 01:57:00 |
HARDLOPEN 15 KM | ||||||
15 KM dames | ||||||
Naam | Cat | 5-3-2019 | 14-4-2019 | Gem. | ||
1 | Diane den Breejen | D40 | 01:30:00 | 01:30:00 | ||
2 | Helga Develing | D45 | 01:27:42 | 01:27:42 | ||
3 | Grethen de Vries | D70 | 01:27:38 | 01:22:55 | 01:25:17 | |
15 KM heren | ||||||
Naam | Cat | 5-3-2019 | 14-4-2019 | Gem. | ||
1 | Lukas Spielbergen | Hse | 01:11:19 | 01:04:58 | 01:08:08 | |
2 | Gerbrand Hendrikse | H45 | 01:01:53 | 01:01:53 | ||
3 | Joost Kutsch Lotenga | H45 | 01:01:53 | 01:01:53 | ||
4 | Harry Went | H50 | 01:19:45 | 01:19:45 | ||
5 | Ruud Warmerdam | H50 | 01:33:35 | 01:33:35 | ||
6 | Xander vd Ploeg | H50 | 01:21:46 | 01:21:46 | ||
7 | Joost Verweij | H50 | 01:15:41 | 01:15:41 | ||
8 | Peter Drenth | H55 | 01:22:00 | 01:22:00 | ||
9 | Pieter Ratsma | H55 | 01:03:46 | 01:03:46 | ||
10 | Kees van der Maat | H55 | 01:22:51 | 01:22:51 | ||
11 | Jules Cartsens | H60 | 00:59:58 | 00:59:58 | ||
12 | Chris Dijkmans | H65 | 01:27:38 | 01:27:00 | 01:27:19 | |
13 | Richard Huisman | H65 | 01:10:58 | 01:10:58 | ||
14 | Willem Haitsma | ? | 01:27:45 | 01:27:45 | ||
15 | Collin Eisema | ? | 01:27:45 | 01:27:45 |
HARDLOPEN 10 KM | ||||||||
10 KM dames | ||||||||
Naam | Cat | 17-9-2017 | 1-10-2017 | 14-1-2018 | 2-3-2018 | 6-5-2018 | Gem. | |
1 | Rosan Schrauwen-Bakker | D35 | 01:05:41 | 01:05:41 | ||||
2 | Annemarie Koppenaal | D40 | 00:57:31 | 00:57:31 | ||||
3 | Wilma Zwetsloot | D45 | 01:03:30 | 01:02:23 | 01:04:12 | 01:03:22 | ||
4 | Mary van Polanen | D55 | 00:57:30 | 00:57:30 | ||||
5 | Sylvia Menken | D55 | 00:56:47 | 00:56:47 | ||||
6 | Ariëtte van Hespen | D55 | 01:02:00 | 01:03:00 | 01:02:30 | |||
7 | Hilde de Jong | D55 | 00:56:47 | 00:56:47 | ||||
8 | Jenny Geerlings | D55 | 00:54:00 | 00:54:00 | ||||
9 | Esther de Lange | D60 | 01:09:30 | 01:09:30 | ||||
10 | Lieneke Warmerdam | D60 | 00:59:00 | 00:59:00 | ||||
11 | Grethen de Vries | D65 | 00:53:23 | 00:54:33 | 00:53:58 | |||
12 | Yu Hua Yeh | D65 | 01:04:04 | 01:04:00 | 01:04:02 | |||
13 | Janny Hey | D65 | 01:04:40 | 01:04:40 | ||||
14 | Joke van der Ham | D65 | 01:00:25 | 01:00:25 | ||||
10 KM heren | ||||||||
Naam | Cat | 17-9-2017 | 1-10-2017 | 14-1-2018 | 2-3-2018 | 6-5-2018 | Gem. | |
1 | Marcel Candido | H35 | 00:41:14 | 00:42:40 | 00:41:57 | |||
2 | Eelco van Herp | H40 | 00:44:38 | 00:44:38 | ||||
3 | George van Gorp | H45 | 00:52:39 | 01:05:10 | 01:03:32 | 01:07:57 | 01:02:19 | |
4 | Xander van der Ploeg | H45 | 00:55:00 | 00:55:22 | 00:55:11 | |||
5 | Pieter Ratsma | H50 | 00:40:13 | 00:45:31 | 00:42:52 | |||
6 | Joost Verweij | H50 | 00:49:38 | 00:49:38 | ||||
7 | Rob Visser | H55 | 00:51:05 | 00:51:05 | ||||
8 | Jules Castens | H55 | 00:56:47 | 00:57:20 | 00:56:30 | 00:56:52 | ||
9 | Jan van Steeg | H60 | 00:58:33 | 00:57:35 | 00:58:04 | |||
10 | Eef Plugge | H60 | 00:59:20 | 00:59:20 | ||||
11 | Chris Dijkmans | H65 | 00:51:25 | 00:51:25 | ||||
12 | Martin van Leerdam | H65 | 00:51:33 | 00:54:12 | 00:54:20 | 00:53:22 | ||
13 | Jelle Batstra | H70 | 01:00:11 | 01:00:11 |
HARDLOPEN 10 KM | ||||||
10 KM dames | ||||||
Naam | Cat | 5-3-2019 | 14-4-2019 | Gem. | ||
1 | Nathalie van Hemert | D35 | 00:53:52 | 00:53:52 | ||
2 | Marieke te Booij | D45 | 00:53:37 | 00:53:37 | ||
3 | Carla Meershoek | D45 | 01:08:59 | 01:08:59 | ||
4 | Helen Valk | D45 | 00:53:38 | 00:53:38 | ||
5 | Jackelien Kuntz | D50 | 00:53:15 | 00:53:15 | ||
6 | Hilde de Jong | D55 | 00:57:00 | 00:57:00 | ||
7 | Wilma Zwetsloot | D50 | 01:02:00 | 01:02:00 | ||
8 | Sonja de Graaff | D50 | 00:59:46 | 00:59:46 | ||
9 | Lenie Hoogweg | D55 | 00:55:14 | 00:55:14 | ||
10 | Sylvia Menken | D55 | 01:06:00 | 01:06:00 | ||
11 | Yuhua Yen | D70 | 01:04:00 | 01:04:00 | ||
12 | Jannie Heij | D70 | 01:08:59 | 01:08:59 | ||
13 | Joke van der Ham | D70 | 01:06:00 | 01:06:00 | ||
14 | Liesbeth Rensman | D75 | 01:05:00 | 01:05:00 | ||
10 KM heren | ||||||
Naam | Cat | 5-3-2019 | 14-4-2019 | Gem. | ||
1 | Bart Porteggs | Hse | 00:40:10 | 00:40:10 | ||
2 | Jurrian van der Dussen | H35 | 00:45:29 | 00:45:29 | ||
3 | George van Gorp | H50 | 00:55:09 | 01:02:06 | 00:58:37 | |
4 | Peter Dr | H55 | 00:52:39 | 00:52:39 | ||
5 | Rob Broer | H65 | 00:48:13 | 00:48:13 |
HARDLOPEN TOT 10 KM | ||||||||
2,85 KM | Hardlopen Dames | |||||||
Naam | Cat | 17-9-2017 | 1-10-2017 | 14-1-2018 | 2-3-2018 | 6-5-2018 | Gem. | |
1 | Conny Stadegaard | D45 | 00:22:30 | 00:22:00 | 00:20:50 | 00:21:47 | ||
2 | Jolanda Hancox | D45 | 00:23:14 | 00:23:14 | ||||
3 | Annette van den Berg | D45 | 00:21:25 | 00:21:25 | ||||
4 | Anne Marie v.d. Horst | D50 | 00:21:30 | 00:21:30 | ||||
5 | Nienke Sipma | D50 | 00:20:46 | 00:20:46 | ||||
6 | José de Jong | D50 | 00:20:46 | 00:20:46 | ||||
2,85 KM | Hardlopen Heren | |||||||
Naam | Cat | 17-9-2017 | 1-10-2017 | 14-1-2018 | 2-3-2018 | 6-5-2018 | Gem. | |
5,85 KM | Hardlopen Dames | |||||||
Naam | Cat | 17-9-2017 | 1-10-2017 | 14-1-2018 | 2-3-2018 | 6-5-2018 | Gem. | |
1 | Marije Groen | D40 | 00:36:13 | 00:36:13 | ||||
2 | Paulien de Leeuw | D45 | 00:36:13 | 00:36:13 | ||||
3 | Linda Venselaar | D50 | 00:56:49 | 00:56:49 | ||||
4 | Maartje Offerhaus | D50 | 00:56:49 | 00:56:49 | ||||
5 | Olga van Marion | D55 | 00:33:50 | 00:33:50 | ||||
6 | Wietske de Gunst | D55 | 00:52:00 | 00:52:00 | ||||
5,85 KM | Hardlopen Heren | |||||||
Naam | Cat | 17-9-2017 | 1-10-2017 | 14-1-2018 | 2-3-2018 | 6-5-2018 | Gem. | |
1 | Guido Radix | H35 | 00:25:55 | 00:25:55 | ||||
2 | Patrick Berrard | H45 | 00:35:00 | 00:35:00 |
HARDLOPEN 5 KM | ||||||
5 KM | Hardlopen Dames | |||||
Naam | Cat | 5-3-2019 | 14-4-2019 | Gem. | ||
1 | Leone de Voogd | Dse | 00:19:17 | 00:19:17 | ||
2 | Sylvia Menken | D55 | 00:32:25 | 00:32:25 | ||
3 | Joke van der Ham | D70 | 00:32:25 | 00:32:25 | ||
5 KM | Hardlopen Heren | |||||
Naam | Cat | 5-3-2019 | 14-4-2019 | Gem. | ||
1 | Gerard van Noort | H35 | 00:25:22 | 00:24:30 | 00:24:56 |
Pagina 1 van 2
Nieuws en nieuwtjes
Aankomende evenementen
-
Rijnland Route Festival Sportdag
zo 23 juni